Vogue Apollo Replica Accu 36V | 468 Wh - 13 Ah | CANbus
Voor 23:59 besteld*, volgende werkdag geleverd
Klantenservice 6 dagen per week bereikbaar
Gratis verzending in Nederland vanaf € 99,-
Grootste E-bike specialist van Nederland

Vogue Apollo Replica Accu - CANbus
De Vogue Apollo 36V accu is speciaal ontworpen voor elektrische fietsen van het merk Vogue en vormt een krachtige en betrouwbare energiebron voor dagelijks gebruik. Met een capaciteit van 13Ah (468Wh) biedt deze accu een uitstekende balans tussen actieradius en gewicht, ideaal voor ritten naar werk, school of recreatief gebruik.
Dankzij het hoge vermogen kun je moeiteloos langere ritten maken zonder continu op te laden. Voor intensieve ritten of fietsvakanties is tussentijds opladen mogelijk, maar in de meeste gevallen biedt deze accu meer dan genoeg ondersteuning.
Let op de juiste communicatievariant
Deze uitvoering betreft de CANbus-versie van de Vogue Apollo accu. Het communicatieprotocol is bepalend voor de compatibiliteit met jouw e-bike. De CANbus-versie is geschikt voor Vogue fietsen met een middenmotor.
Twijfel je over de juiste variant? Controleer dan de barcode aan de onderzijde van je huidige accu. Deze begint met 'TAP1', gevolgd door twee letters:
- CB = CANBUS Black
- CS = CANBUS Silver
In dat geval is deze CANbus-versie geschikt.
Staat er op je accu 'UB' (UART Black) of 'US' (UART Silver)? Dan heb je een UART-versie nodig – die is apart verkrijgbaar.
Let op: deze accu is niet geschikt voor fietsen met een Bafang DP-C07 display.
General
Betaal jouw bestelling gelijk, achteraf of betaal in 3 termijnen (maximaal € 3500,-)
Meer informatieVogue Apollo Replica Accu 36V | 468 Wh - 13 Ah | CANbus
Voor 23:59 besteld*, volgende werkdag geleverd
Klantenservice 6 dagen per week bereikbaar
Gratis verzending in Nederland vanaf € 99,-
Grootste E-bike specialist van Nederland

Betaal jouw bestelling gelijk, achteraf of betaal in 3 termijnen (maximaal € 3500,-)
Meer informatie